Velkoformátový tisk

Napojením velkoformátového digitálního tisku na služby rámování a paspartování vzniklo komplexní pracoviště, které umožňuje zákazníkům špičkové služby na jednom místě, čímž chomutovské veřejnosti vznikla komplexní služba. Zákazníci mohou využít tyto služby různým způsobem – dodáním vlastních fotografií na médiích všeho druhu, dodáním vlastních obrazů či reprodukcí nebo vybráním děl hlavních světových autorů z katalogu.

HP Latex 260 Printer je cenově dostupný velkoformátový tisk. Vhodný pro tisk plakátů, fotografií, samolep, bannerů a pláten.

  • Maximální šířka role – 150 cm.
  • Délka tisku bez omezení.

Canon iPF9000 patří do skupiny nejkvalitnějších velkoformátových tiskáren. Tiskne ve fotografické kvalitě na max. rozměr 1,5 × 15 m na širokou škálu materiálů. Tisky jsou po zalaminování vhodné i pro venkovní použití.Slouží k tisku velkoformátových fotografií a reprodukcí obrazů. Tisk v nejvyšší kvalitě pro náročné zákazníky

Xerox 6204 Wide Format

Xerox 6204 Wide Format kopíruje a tiskne černobílé plány, plakáty a jiné tisky do rozměru 0,91 × 15 m na bílý a fluo papír

Přehled materiálů

 

Plakátový papír 115 g

Materiál používaný především pro tisk plakátů. Díky voděodolnosti a UV stálosti je tento materiál velmi vhodný pro venkovní využití.

Fotopapír 200 g

Kvalitní papír s povrchem vhodným především pro tisk fotografií.

Samolepa PVC

Materiál vhodný pro venkovní i vnitřní využití. Možnost povrchové úpravy laminací. Vhodný pro nalepení na PVC desku, plech aj.

Samolepa okenní

Dírkovaná samolepící folie vhodná pro venkovní i vnitřní využití především k polepu výloh, s vysokou propustností světla. Umožňuje výhled z interiéru do venkovního prostředí a zabraňuje průhledu z vnějšku do interiéru.

Banner

Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním podmínkám i mechanickému poškození.

Imitace malířského plátna

Vhodné pro tisk reprodukcí či fotografií.